ColdChain Poland

Nowa formuła targów ColdChain Poland 2021

Biorąc pod uwagę niepewną sytuację epidemiczną, organizatorzy targów ColdChain Poland przygotowują się na różne scenariusze. Najbliższa edycja targów ColdChain Poland odbędzie się według planu w dniach 20-22 kwietnia 2021r. Jeżeli sytuacja oraz warunki administracyjne na to pozwolą, targi odbędą się w wersji tradycyjnej – stacjonarnej w Expo XXI w Warszawie (oczywiście z zachowaniem obowiązujących wówczas standardów bezpieczeństwa).

Mając na względzie niepewność co do sytuacji związanej z epidemią koronawirusa, w dłuższej perspektywie czasu oraz w trosce o komfort partnerów, organizatorzy pracują także nad alternatywnym scenariuszem – wersją on-line.
Targi ColdChain Poland to idealne miejsce do promowania usług i produktów szerokiemu gronu potencjalnych klientów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych. Prezentacja na wydarzeniu umożliwia nawiązanie kontaktów z producentami szukającymi rozwiązań w zakresie chłodnictwa i logistyki w temperaturze kontrolowanej. Chłodniczy łańcuch dostaw pozwala wydłużyć okres trwałości produktów poprzez utrzymanie stałej temperatury na wszystkich jego etapach. ColdChain Poland wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców działających na rozwijającym się rynku logistyki w temperaturze kontrolowanej i zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Strategicznym partnerem ColdChain Poland są targi WorldFood Poland – najważniejsze wydarzenie branży spożywczej – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Połączenie obu wydarzeń gwarantuje dostęp do idealnego grona odbiorców, a zarazem jest wspaniałą okazją do dyskusji i wymiany poglądów oraz poszerzenia wiedzy pod okiem specjalistów z branży.
Organizatorzy targów ColdChain Poland pragną zapewnić, że cały zespół intensywnie pracuje nad tym, aby w 2021 roku zjednoczyć branżę producentów chłodniczego łańcucha dostaw oraz, że reagują na zmieniającą się rzeczywistość i pozostają elastyczni, aby dopasować ofertę do potrzeb klientów.

Więcej informacji na temat możliwości udziału w targach: e-mail: lukasz@coldchain.pl; www.coldchain.pl

Dodaj komentarz

Przewiń na górę