Zapraszamy na XIII Spotkanie Przewoźników Drogowych w Krzyżowej

Już tylko 2 tygodnie dzielą nas od jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń branży transportu drogowego!

XIII Spotkanie Przewoźników Drogowych w Krzyżowej już niedługo –> 24.05.2024 r.

Przypominamy o konieczności dokonania zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy:

Szczegóły XIII Spotkania Przewoźników

Polska Unia Transportu, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz The Chartered Institute of Logistics and Transport serdecznie zapraszają na XIII Spotkanie Przewoźników Drogowych w Krzyżowej, które odbędzie się 24 maja 2024 roku w Pałacu Krzyżowa (Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze).

Tematyka spotkania: Informacja-Biznes-Nauka-Innowacja-Integracja.

Kontynuujemy tradycyjne już “Spotkania Przewoźników w Krzyżowej”, które są jedną z największych w Polsce i największą na Dolnym Śląsku konferencją branżową gromadzącą przewoźników oraz firmy branży TSL z całego kraju. Nasze spotkanie to dla Państwa doskonała okazja, aby pozyskać nowe kontakty oraz podtrzymać i odświeżyć już istniejące relacje. Gośćmi spotkania mogą być nie tylko członkowie Polskiej Unii Transportu, ale również przewoźnicy, którzy nie należą do naszej organizacji.

Spotkanie ma charakter otwarty i jest bezpłatne dla uczestników.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza na stronie: https://uniatransportu.pl/formularz-krzyzowa/ oraz wpłacenie kaucji w wysokości 50 PLN, która zostanie zwrócona na podstawie podpisu uczestnika na liście obecności.

Podczas konferencji przewidziane są przerwy kawowe oraz obiad, a od godziny 19.00 do 1.00 odbędzie się tradycyjna kolacja integracyjno – networkingowa z oprawą muzyczną.

Ze względu na nieprzewidywalne zmiany w prawie Europejskim i Polskim, wstępny program spotkania zostanie opublikowany w późniejszym terminie.

Tematy tegorocznego spotkania:

  • Przedstawienie aktualnej sytuacji na rynku transportowym w Polsce i w Europie.
  • Omówienie wyzwań i problemów związanych z transportem drogowym takich jak: przepisy dotyczące czasu pracy kierowców, koszty paliwa oraz zmiany w przepisach transportowych.
  • Prezentacja nowych technologii i rozwiązań w transporcie drogowym takich jak: inteligentne systemy transportowe, elektromobilność oraz automatyzacja procesów.
  • Dyskusja nad możliwościami współpracy między firmami transportowymi takimi jak: wspólne wykorzystanie infrastruktury, wymiana informacji oraz szkolenia dla kierowców.
  • Prezentacja raportu dotyczącego wyników badań transportu drogowego w Polsce.
  • Omówienie perspektyw rozwoju branży transportowej w Polsce i na świecie, w tym prognozy dotyczące zmian w przepisach i trendów na rynku.
  • Czy grozi nam elektromobilność?
  • Czy i kiedy poprawi się sytuacja w transporcie i kto na tym wygra.
  • Następna grupa pojazdów objęta opłatami MAUT w Niemczech.

Liczba miejsc ograniczona! – Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się już dziś:

Przewiń na górę