ANKIETA POLSKIEJ UNII TRANSPORTU

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie Związku Pracodawców Polska Unia Transportu, mającej na celu m.in. obniżenie kosztów funkcjonowania firm w branży Transport Spedycja i Logistyka. Sprawdź co my i nasi partnerzy możemy zrobić dla Twojej firmy.

5 czerwca 2020 roku Polska Unia Transportu organizuje szereg wystąpień online. Już teraz można zapisać się na webinary na naszej stronie http://uniatransportu.pl/formularz/krzyzowa

Jednocześnie w dobie panującego kryzysu, tym bardziej chcielibyśmy zaproponować przedsiębiorcom z branży transportowej i nie tylko, obniżenie kosztów funkcjonowania oraz obsługę ze strony sprawdzonych i tańszych partnerów naszego Związku.
W tym celu przygotowaliśmy ankietę związaną z potrzebami poszczególnych firm. Podziel się z nami swoimi potrzebami i opinią. Wpłyń na to jak będzie wyglądać oferta naszych partnerów. Uzyskaj dostęp do tańszych usług i produktów w ramach większej grupy zakupowej. Tańsze paliwo, liczenie czasu pracy kierowców, obsługa kadrowa, dokumentacja pracownicza czy obsługa prawna, to tylko jedne z wielu możliwości jakie może dać Polska Unia Transportu.

Ponadto na podstawie pytań z ankiety, chcemy jako Związek Pracodawców skutecznie interweniować na rzecz pomocy dla firm z branży TSL w dobie kryzysu. Dlatego ankieta zawiera dodatkowe pytania związane obecną sytuacją oraz z tzw. “Tarczą antykryzysową”.

Sama ankieta przygotowana jest w formacie ankiet google, a przejście do niej wymaga jedynie skopiowania i wklejenia podanego przez nas linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMqu1kfpO7qBr5sQAPE6RuM-E1sSTAP79UdbHomiubXDBB5g/viewform
Całość opiera się na potrzebach nie tylko firm transportowych czy spedycyjnych, ale też szeroko pojętych usługodawców branży TSL. Wypełnienie zajmie około 20 minut.

Wypełniając ankietę i wyrażając zgodę na przesłanie danych naszym partnerom, otrzymają Państwo:
– godzinę telefonicznych konsultacji w kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze branży TSL, do wykorzystania przez okres 6 miesięcy od dnia przesłania odpowiedzi na ankietę
– 30% zniżki na sporządzenie lub konsultację dokumentów z zakresu ochrony danych osobowych

Dziękujemy
Zarząd Związku Pracodawców
Polska Unia Transportu

 

Dodaj komentarz

Przewiń na górę