Wiedeń: od 10 lipca przejazd z północy na południe trasą A23 między Stadlu i Hirschstetten

Od dzisiaj w Wiedniu przejazd z północy na południe trasą A23 między Stadlu i Hirschstetten utrudniony – trzeba się liczyć z możliwymi kilkugodzinnymi korkami – tylko jeden pas jest przejezdny.

OFICJANY KOMUNIKAT:

Dużym utrudnieniem będzie już od niedzieli 10 lipca do 4 września 2016 zamkniecie 2 pasów w tunelu na drodze A23 miedzy Stadlau i Hirschtetten w Wiedniu – będzie tylko 1 pas przejezdny w 1 stronę. Praktycznie przejazd przez Wiedeń z północy na południe w tradycyjny sposób nie będzie możliwy bez kilkugodzinnych korków i straty czasu minimum kilku godzin.

Już od kilku miesięcy jest ten odcinek w trakcie remontu – jednak były 2 pasy wolne dla ruchu, jednym pasem jechały ciężarówki a innym samochody osobowe – do około 8 km czasami był korek i konieczność jazdy około 10 km/h przy wjeździe od strony północnej Wiednia. (…) zalecam objazd z A5 droga S1 w kierunku zachodnim i dalej A22! Objazd A5 droga S1 w kierunku zachodnim i dalej A22!

Inna możliwość objazdu Wiednia od północy to: z Brna w kierunku Bratysławy i wjazd do Wiednia od wschodniej strony! Uwaga: Jeśli przez Słowację to obowiązek opłaty myta na odcinku do Bratysławy.

Dodaj komentarz

Przewiń na górę