V edycja targów TransPoland Translogistica

V edycja targów TransPoland Translogistica – Wiodące spotkanie branży TSL w Warszawie (8-10 listopada 2017)
Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica to największe w tej części Europy spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją. Wydarzenie ma charakter „Business to Business” i już po raz PIĄTY zgromadzi przedstawicieli firm o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.

Od 8 do 10 listopada 2017 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje produkty
i rozwiązania przedstawią wiodące firmy z branży TSL: działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego; firmy logistyczne, spedycyjne, transportowe (kolejowe, drogowe, morskie, lotnicze); producenci rozwiązań z zakresu telematyki oraz systemów zarządzania transportem, a także przegląd kart paliwowych, systemów poboru opłat oraz giełd ładunków.
TransPoland Translogistica to unikalna okazja aby dowiedzieć się o nowościach w branży, nawiązać kontakty z przedstawicielami firm logistycznych i porozmawiać z producentami. Targi to miejsce gdzie zbierają się osoby decyzyjne – dyrektorzy logistyki i transportu w firmach zajmujących się produkcją, dystrybucją oraz handlem. Dzięki temu TransPoland Translogistica stanowi niezwykłą okazję do nawiązania relacji biznesowych z kluczowymi partnerami. Organizatorzy zapewniają także usługę Networkingu logistycznego, która pozwala na wcześniejsze zaaranżowanie spotkań z wybranymi przedsiębiorcami. Uczestnicy będą mieli również okazję do poszerzenia wiedzy w trakcie specjalistycznych konferencji i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez ekspertów.

TransPoland Translogistica 2016 w liczbach:
– 140 wystawców z 21 państw
– 4500 profesjonalistów z 34 państw odwiedzających targi
– 81% uczestników poszukuje rozwiązań transportowych i logistycznych
– 26% uczestników to właściciele ładunków

Targi TransPoland Translogistica – Biznes branży TSL w jednym miejscu.
Odwiedź stronę www.trans-poland.pl i dowiedz się więcej na temat możliwości uczestnictwa.

 

Dodaj komentarz

Przewiń na górę