Prezentacja z zakresu ochrony danych osobowych z konferencji w Krzyżowej

Pragniemy podziękować wszystkim, z którymi mieliśmy przyjemność spotkania 31 maja br. w Krzyżowej. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania, a czas spędzony na prelekcjach oraz podczas imprezy tanecznej, postrzegają Państwo w kategoriach owocnego.

Jednocześnie cieszymy się, że obecna podczas spotkania Pani Joanna Arendarska – Ekspert ds. ochrony danych osobowych, zainteresowała uczestników na tyle, że wychodząc naprzeciw sugestiom – podzielmy się z Państwem wkładem merytorycznym w formie prezentacji PDF, przedstawionej podczas prelekcji. Zostanie ona wysłana e-mailowo do każdego z uczestników konferencji, na adresy podane przy rejestracji. Jesteśmy pewni, że lektura będzie sprzyjać oswojeniu tematu RODO. W ramach profesjonalnego wsparcia w szerszym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera na stronie: http://www.skania.pl/

W najbliższych dniach będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie, w celu omówienia Państwa wrażeń po VIII Spotkaniu Przewoźników oraz przedstawienia naszych planów na najbliższy czas m.in.:
– Spotkanie, podczas którego przeprowadzimy dla Państwa weryfikację teczek osobowych pracowników.
– Szkolenie z wymagań przewidzianych w ramach ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).

Dodaj komentarz

Przewiń na górę